نمایش یک نتیجه

نمایش یک نتیجه

محصولات دکوراتیو

در سال‌های اخیر محصولات دکوراتیو در دکوراسیون داخلی نقش پر‌رنگی ایفا کرده و این محصولات محبوبیت زیادی بین طراحان معماری داخلی ساختمان بدست آورده‌اند. محصولات دکوراتیو را می‌توان نوعی معماری داخلی دانست که برای ساخت آن از متریال‌هایی مانند شیشه، چوب، سرامیک و فلز بهره می‌برند. هدف از ایجاد این محصولات، ارائه وسایلی است که در عین حال کاربردی و زیبا باشند. برای تشخیص دادن محصولات دکوراتیو تنها کافیست مقایسه کنید که آن محصولات ار ترکیب صنعت و هنر ساخته‌ شده و با وجود زیبایی، در زندگی روزمره هم کاربردی باشند. محبوب‌ترین محصولات دکوراتیو که اغلب در منازل مشاهده می‌کنید عبارتند از:

  • آینه دکوراتیو: آینه‌های نقش پر رنگی در روشن‌سازی خانه‌های کوچک ایفا می‌کنند و در محصولات دکوراتیو با برش آینه‌های بزرگ به قطعات کوچک، طرح‌هایی زیبا خلق می‌کنند. آینه‌های دکوراتیو می‌توانند به شکل مربع، دایره، لوزی و … بریده شده و با ترکیب زیبایی در کنار هم جای گیرند.
  • آباژور دکوراتیو: محصولات روشنایی از گذشته تا به امروز از پر استفاده‌ترین وسایل زندگی بودند و آباژورها هم به دلیل شکل ظاهری خاص و توانایی روشن ساختن محیط اطراف، به وسیله‌ای پر کاربرد در منازل مسکونی تبدیل شد. آباژورها دارای تنوع طرحی بالایی بوده و در دو نوع ایستاده و رومیزی تولید می‌شود.
  • شیشه دکوراتیو: استفاده از شیشه در بین محصولات دکوراتیو در طراحی داخلی یک ساختمان فضایی دلنشین و خیره کننده می‌سازد که هیچ وقت از بودن در آن خسته نمی‌شوید. شیشه‌های دکوراتیو دارای انواع مختلفی مانند لمینت رنگی، مات، لاکوبل و … هستند که بسته به سلیقه خود قادر خواهید بود یکی را انتخاب کنید.

لینک های مفید:

  • ساعت دکوراتیو: هیچ خانه‌ای نیست که فاقد ساعت دیواری باشد، ساعت‌ها با تنوع بسیار بالایی تولید شده و جز پرفروش‌ترین محصولات دکوراتیو به شمار می‌روند. ساعت علاوه بر اعلام زمان، با دارا بودن طراحی جذاب می‌تواند جلوه‌ای خاص به منزل شما هدیه دهد.
  • تابلو دکوراتیو : دوست‌داران هنر و محصولات دکوراتیو علاقه خاصی به تابلوها داشته و از آن‌ها برای زیبا کردن دیوارها استفاده می‌کنند. تابلوهای دکوراتیو شامل مدل‌های تابلو دیواری یک تکه، تابلو دیواری چند تکه، بوم نقاشی و تابلو نور دکوراتیو است.

از سایر محصولات دکوراتیو پر کاربرد می‌توان به بتن دکوراتیو، ساندویچ پنل، پنل دکوراتیو، رنگ دکوراتیو، کاغذ دیواری و … اشاره کرد. جهت سفارش و خرید بروزترین محصولات دکوراتیو با فروشگاه کارما همراه باشید

X