نمایش دادن همه 2 نتیجه

نمایش دادن همه 2 نتیجه

تسبیح فیروزه

تسبیح فیروزه

تومان2,729,000
مشاهده سریع

تسبیح فیروزه

تسبیح فیروزه

تومان4,214,000
مشاهده سریع

تسبیح فیروزه

فیروزه یکی از سنگ‌های تزئینی قدیمی است که مصریان باستان ارزش زیادی برای آن قائل بودند. از قرن‌ها قبل از میلاد مسیح، کشورهای مختلفی در سراسر دنیا علاقه خود به خرید فیروزه را نشان داده و از آن در جواهرات استفاده می‌کردند. علاوه بر جنبه زیبایی، بومیان آمریکایی احترام خاصی برای فیروزه قائل بودند و اعتقاد داشتند همراه داشتن آن منجر به دفع انرژی‌های منفی خواهد شد. این عقاید با گذشت زمان به قوت خود باقی مانده است و امروزه هم افراد زیادی معتقدند سنگ فیروزه می‌تواند تاثیر شگفت انگیزی از خود بر جای گذارد. این سنگ در گذشته به عنوان سنگ تزئینی در دکور یا سقف بناها استفاده می‌شد و در حال حاضر کاربرد متفاوتی پیدا کرده است.

سنگ فیروزه به دلیل خواص معنوی و درمانی خود توسط افراد زیادی استفاده می‌شود و شکل ظاهری آن سبب شده که از آن برای تزئین انواع زیورآلات کمک بگیرند. تسبیح فیروزه یکی از محصولات محبوب است که هدیه دادن آن می‌تواند عزیزان شما را خوشحال کند. سنگ فیروزه یکی از سنگ‌های تزئینی خیره کننده با رنگی بین سبز و آبی است که می‌تواند تاثیرات درمانی متعددی بر روی بدن بر جای گذارد.

برخی از خواص تسبیح فیروزه

  • نگاه کردن به سنگ فیروزه می‌توانند باعث تقویت چشم شود و التهاب ناحیه چشم و اطراف آن را کاهش دهد.
  • با تسبیح فیروزه اعتماد به نفس خود را بالا ببرید. همراه داشتن همیشگی سنگ فیروزه سبب می‌شود اعتماد بنفس افراد بالاتر رفته و انرژی های منفی را از خود دور کنند.
  • تسبیح فیروزه می‌تواند به بهبود بیماری های روحی بپردازد. سنگ فیروزه توانایی دفع افسردگی و بیماری‌های روحی را داشته و حس خوبی در افراد ایجاد می‌کند.
  • علاوه بر موارد بالا، گفته میشود که سنگ فیروزه برای درمان بیماری هایی نظیر گلو درد و دل درد هم مفید است. اگر دچار سردردهای عجیب می‌شوید، سنگ فیروزه به شما کمک خواهد کرد که به درد غلبه کنید.

در فروشگاه کارما، بهترین انواع تسبیح فیروزه با مرغوبیت بالا را بیابید و از فیروزه اصیل نیشابوری لذت ببرید.

X