نمایش دادن همه 6 نتیجه

نمایش دادن همه 6 نتیجه

دستبند فیروزه زنانه

دستبند فیروزه (کد 3001)

تومان1,375,000
مشاهده سریع

دستبند فیروزه زنانه

دستبند فیروزه (کد 3003)

تومان880,000
مشاهده سریع

دستبند فیروزه زنانه

دستبند فیروزه (کد 3002)

تومان1,210,000
مشاهده سریع
حراج!

دستبند فیروزه

دستبند فیروزه خزامه

تومان850,000
مشاهده سریع

دستبند فیروزه زنانه

دستبند فیروزه زنانه

تومان1,540,000
مشاهده سریع

دستبند فیروزه

سنگ ارزشمند فیروزه با نام فسفات آبدار طبیعی آلومینیم در طبیعت با رنگ‌های آبی مایل سبز، آبی و سبز مایل به زرد یافت می‌شود و ممکن است بر روی آن رگه‌های قهوه‌ای یا مشکلی وجود داشته باشد. این سنگ از گذشته به دلیل زیبایی خاصی که داشت، خرید فیروزه مورد توجه تمامی کشورها قرار گرفت و امروزه زیباترین فیروزه‌های دنیا از دل معادن نیشابور و هند استخراج می‌شوند. مصریان باستان از سنگ فیروزه و دستبند فیروزه به عنوان یک سنگ جواهری ارزشمند یاد می‌کردند و اعتقاد آن‌ها بر این بود که رنگ آّبی فیروزه، نماد حیات است. دستبند فیروزه قابلیت دفع انرژ‌های منفی را داشته و می‌تواند تمام چاکرای بدن را تراز کند. افراد زیادی عقیده دارند که سنگ فیروزه آرامش درونی برای مصرف کنندگان خود به ارمغان می‌آورد و این سنگ باعث کاهش استرس و افزایش حس آرامش خواهد شد.

لینک های مفید:

دستبند فیروزه

سنگ‌های فیروزه از همان زمانی که مورد توجه قرار گرفتند، به عنوان یک سنگ تزئینی زیبا در جواهرات مانند دستبند فیروزه مورد استفاده قرار گرفته و با توجه به خواصی که داشت، سریعا به یکی از محبوب‌ترین سنگ‌های تزئینی دنیا تبدیل شد. برخی بومیان آمریکایی اعتقاد داشتند فیروزه خواص درمانی داشته و آن را سنگی ارزشمند می‌دانستند؛ به همین دلیل در جواهرات خود از سنگ فیروزه بهره می‌برند. این روند تا به امروز ادامه داشته است و جواهرات مختلفی در بازار وجود دارند که بر روی آن‌ها یک فیروزه زیبا می‌درخشد. انگشتر فیروزه و دستبند فیروزه از جمله زیباترین جواهراتی است که می‌توانید برای خود خریداری کرده و یا به اطرافیان هدیه دهید. سنگ‌های زیبا قرار گرفته بر روی دستبند فیروزه، شکل ظاهری بسیار خاصی به آن هدیه خواهد داد و در صورت مراقبت صحیح از دستبند، تا سال‌ها با همان زیبایی اولیه در کنار شما باقی می‌ماند.

فیروزها‌ی بکار رفته در دستبند فیروزه در دو نوع عجمی و شجر یافت می‌شوند که فیروزه عجمی فاقد هر گونه رگه‌ای بوده و کاملا آبی یکدست هستند؛ اما بر روی فیروزه‌های شجری رگه‌های سیاه یا قهوه‌ای مشاهده خواهید کرد. قیمت این دو سنگ با هم متفاوت بوده و معمولا فیروزه‌های یکدست از قیمت بالاتری برخوردار خواهند بود.

دست بندهای موجود در فروشگاه کارما از مرغوب ترین سنگ فیروزه نیشابور ساخته شده اند.

سوالات متداول

جنس نگین های فیروزه دستبندها اصل است؟

در فروشگاه کارما انواع دستبند فیروزه با استفاده از بهترین و مرغوبترین سنگ فیروزه اصل نیشابور تهیه و عرضه می شود.

ارسال رایگان شامل چه مقدار خرید می باشد؟

با هر مقدار خرید از فروشگاه فیروزه کارما، ارسال برای شما رایگان انجام می شود.

جنس بدنه ی دستبندها چیست؟

نقره، البته تفاوتهایی در ساخت و کمپانی سازنده نقره وجود دارد، برای مثال برخی نقره با آبکاری طلا سفید و برخی نقره طرح سیاه قلم، همچنین کشور سازنده نیز متفاوت و در قیمت گذاری موثر است.

X