نمایش یک نتیجه

نمایش یک نتیجه

حراج!

دستبند فیروزه

دستبند فیروزه خزامه

تومان1,720,000
مشاهده سریع

دستبند فیروزه مردانه

فیروزه سنگی تزئینی و زیبا است که با وجود طیف رنگی خاص خود ( بین آبی تا سبز) انتخابی عالی برای استفاده در انواع جواهرات به شمار می‌رود. سنگ فیروزه هزاران سال است که به دلیل دارای بودن خواص معنوی و درمانی مورد استفاده قرار گرفته و امروزه هم در رده محبوب‌ترین سنگ‌های تزئینی جای می‌گیرد. نخستین بار مصریان باستان از سنگ فیروزه برای جواهرات و هنرهای تزئینی کمک می‌گرفتند و ارزش زیادی برای این سنگ قائل بودند. پس از آن ایرانیان باستان و سرخپوستان آمریکایی علاقه خود را به این سنگ نشان داده و در معماری و زندگی روزمره از سنگ فیروزه کمک می‌گرفتند.

سنگ فیروزه را می‌توان در جواهراتی مانند انگشتر فیروزه زنانه، انگشتر فیروزه مردانه، دستبند فیروزه زنانه و … پیدا کرد. دستبند فیروزه مردانه می‌تواند یک هدیه زیبا برای افرادی باشد که به آن‌ها اهمیت می‌دهید. همراه داشتن یک فیروزه در طول روز، سبب افزایش اعتماد بنفس و دفع انرژی‌های منفی می‌شود؛ در نتیجه هر شخصی که دستبند فیروزه را به همراه داشته باشد حس خوبی از آن دریافت خواهد کرد. علاوه بر خواص معنوی، سنگ فیروزه دل درد، سر درد، گلو درد و … را تسکین بخشیده و باعث کاهش دردهای بدن میگردد. با وجود خواص فراوان سنگ فیروزه و رنگ بندی منحصربفرد می‌توان آن را بهترین انتخاب برای استفاده در جواهرات دانست. برخی از سنگ‌های بکار رفته در دستبند فیروزه مردانه به صورت یکدست آبی بوده و بر روی برخی رگه‌های مشکی وجود دارد که بسته به سلیقه خود می‌تواند یکی از آن‌ها را خریداری نمایید.

خرید دستبند فیروزه مردانه

در حال حاضر یکی از بهترین معادن فیروزه دنیا در شهر نیشابور وجود دارد که سنگ‌های فیروزه زیبایی از دل معادن آن استخراج می‌شود . چنانچه به دنبال خرید فیروزه و دستبند فیروزه مردانه با بهترین جنس سنگ فیروزه نیشابور و مناسب‌ترین قیمت بازار هستید، درخواست خود را با کارشناسان کارما مطرح کنید تا راهنمایی‌های لازم خدمت شما ارائه گردد. تمام فیروزه‌های بکار رفته در محصولات کارما دارای جنسی مرغوب بوده و طول عمر بالایی هم خواهند داشت.

X