• نمایش دادن همه 5 نتیجه

  • صافی

انگشتر فیروزه مردانه چه خواصی دارد؟

سنگ فیروزه، سنگی پر طرفدار در میان ایرانیان بوده که از گذشته تا به امروز به دلیل شکل ظاهری زیبا و خواص متعدد مورد توجه قرار گرفته است. ایرانیان بسته به سلیقه خود از سنگ فیروزه به شکل‌های مختلفی استفاده می‌کنند که محبوب‌ترین آن انگشتر فیروزه زنانه و انگشتر فیروزه مردانه است. انگشتر فیروزه مردانه یک هدیه نفیس خواهد بود که با هدیه دادن آن می‌توانید همسر، فزرند و یا پدر خود را خوشحال کنید.

از جمله خواصی که برای سنگ فیروزه ذکر شده است می‌توان به تسکین درد شکم، انرژی درمانی، تکسین سردرد، تقویم چشم، گردش خون، درمان گلودرد، درمان افسردگی، افزایش اعتماد بنفس و .. اشاره کرد. برخی معتقدند اگر همیشه یک فیروزه همراه خود داشته باشند، حس بهترین پیدا کرده و آرامش خاصی احساس می‌کنند.

یکی از گران‌ترین فیروزهای موجود در دنیا، فیروزه نیشابور است که خروجی معادن آن فیروزه‌هایی زیبا و ارزشمند هستند. رنگ سنگ فیروزه بین آبی و سبز دیده می‌شود هر چه رنگ سنگ به آبی تیره میل کند، ارزش آن فیروزه بیشتر خواهد بود. برخی از سنگ‌های فیروزه یکدست به رنگ آبی پیدا شده و برخی دیگر دارای رگه‌های قهوه‌ای یا سیاه هستند که به هنگام خرید می‌توان بین این دو نوع یکی را انتخاب کرد.

پس از خرید فیروزه باید دقت داشته باشید که این محصولات در برابر نور خورشید و مواد شیمیایی حساس بوده و پس از برخورد با آن‌ها ممکن است رنگ خود را از دست بدهد؛ پس بهتر است هر زمان که قصد دارید با مواد شیمیایی کار کنید انگشتر خود از دست خود خارج کنید.

برای خرید انگشتر فیروزه مردانه و سایر جواهراتی که با یک سنگ فیروزه تزئین شده‌اند، می‌توانید به سایت کارما مراجعه کرده و درخواست خود را ثبت نمایید. تمام محصولات فروشگاه کارما با بهترین قیمت ممکن و بالاترین کیفیت عرضه خواهند شد و دیگر نیازی نیست نگران کیفیت محصول باشید.