• نمایش دادن همه 8 نتیجه

  • صافی

گردنبند فیروزه

سنگ فیروزه یکی از قدیمی‌ترین و با ارزش‌ترین سنگ‌های تزئینی است که از آن در ساخت انواع گردنبند فیروزه، جواهرات و لوازم تزئینی استفاده می‌کنند. سنگ فیروزه در نقاط مختلفی در دنیا وجود دارد اما یکی از مرغوب‌ترین انواع آن فیروزه نیشابور است که خروجی معادن آن سنگ‌های فیروزه زیبا و خالص است. از گذشته تا به امروز افراد عقیده دارند که سنگ فیروزه با سایر سنگ‌های تزئینی متفاوت بوده و خواص شگفت انگیزی دارد؛ همین امر سبب شده که از آن در جواهرات روزمره استفاده کنند و همیشه آن را همراه با خود داشته باشند.

لینک های مفید:

از جمله مهم‌ترین خواص سنگ فیروزه می‌توان به تقویم چشم، درمان گلو درد، درد شکم، افسردگی و انواع بیماری های روحی، افزایش گردش خون، افزایش اعتماد بنفس، دورکردن کابوس، فعال سازی چاکراهای بدن، درمان سردرد، درمان سنگ کلیه و … اشاره کرد. یک نکته جالب در مورد خرید فیروزه این است که تنوع رنگی بسیار بالایی دارد اما در عین حال تمامی رنگ‌های آن بین سبز و آبی هستند، ممکن است شما دو سنگ مختلف را از یک معدن استخراج کنید اما رنگ آن دو با هم متفاوت باشد. برخی سنگ‌های فیروزه کاملا یکدست آبی بوده و برخی دارای رگه‌های قهوه‌ای یا سیاه خواهند بود که قیمت این دو مدل با هم تفاوت دارد.

خرید گردنبند فیروزه

گردنبند فیروزه یک هدیه زیبا و منحصر بفرد است که می‌توانید آن را به خود یا سایر عزیزان هدیه دهید و آن‌ها را خوشحال کنید. گردنبند فیروزه ظاهری شیک و خیره کننده خواهد داشت و رنگ آن بسته به سنگ اولیه می‌تواند بین آبی تا سبز باشد. تمامی زیور آلات ساخته شده با فیروزهای مرغوب، دارای طول عمر خوبی هستند اما باید توجه کنید که این گردنبند فیروزه را زیاد در معرض نور خورشید قرار ندهید. هر چه حرارت بیشتری به فیروزه رسد، رنگ آن دچار تغییر بیشتری هم می‌شود و حالت اولیه خود را از دست می‌دهد. با فروشگاه کارما همراه باشید.