• نمایش دادن همه 5 نتیجه

  • صافی

دستبند فیروزه زنانه

سنگ فیروزه از آن دست سنگ‌های تزئینی بوده که در طول تاریخ مورد توجه همه کشورها قرار گرفته است. دلیل محبوبیت روز افزون سنگ فیرزه علاوه بر زیبایی و رنگ‌های چشم گیر، خواص معنوی و درمانی آن است که توانسته نظر افراد زیادی را به سمت خود جلب کند. فیروزه در رنگ‌های آبی تا سبز مشاهده شده و هر چه رنگ آن به سمت آبی تیره-سبز متمایل باشد، قیمت آن بیشتر خواهد بود. برخی از سنگ‌های فیروزه ظاهری یک دست و یک رنگ داشته و بر روی برخی از آن‌ها رگه‌های قهوه‌ای یا مشکی حک شده‌اند. دستبند فیروزه زنانه یکی از زیباترین جواهراتی است که به وسیله سنگ فیروزه ساخته شده و دستبند فیروزه می‌تواند در رده زیباترین دستبند‌ها قرار گیرد.

دستبند فیروزه زنانه با سنگ‌های عجمی و شجری ساخته می‌شود که انتخاب نوع آن به سلیقه هر فرد بستگی خواهد داشت. فیروزه عجمی دارای رنگی کاملا یکدست بوده و معمولا از قیمت بالاتری هم برخوردار است اما فیروزه شجری دارای رگه‌های تیره‌ای است که این نوع در ایران محبوبیت زیادی دارد. خوشبختانه یکی از بزرگ‌ترین معادن فیروزه در نیشابور جای گرفته است و هر ساله فیروزه زیادی از دل معادن آن استخراج می‌شود.

خرید فیروزه در کنار شکل ظاهری زیبا، دارای خواصی دیگری است که ثابت می‌کند همراه داشتن یک فیروزه در زندگی روزمره خالی از لطف نخواهد بود. از جمله خواص ذکر شده در مورد فیروزه می‌توان به تسکین درد گردن و سر، تسکین درد معده، آرامش روحی، افزایش اعتماد بنفس، تقویت سیستم ایمنی بدن، کاهش اضطراب و … اشاره کرد. با توجه به این خواص خرید یک دستبند فیروزه زنانه می‌تواند حس بهتری در شما ایجاد کند. برای خرید دستبند فیروزه زنانه با سنگ اصلی لازم است خرید خود را از فروشگاه‌های معتبر انجام دهید تا خیال شما بابت کیفیت سنگ راحت باشد. یکی از فروشگاه‌هایی که می‌توانید بر روی کیفیت محصولات آن حساب کنید، فروشگاه کارما است که محصولات خود را با بهترین قیمت بازار خدمت مشتریان عرضه می‌کند.